fbpx

Konwersacje

Przed Tobą ustny egzamin B1 / B2 z języka angielskiego na UW? Zapisz się na konwersacje, to nic innego jak symulacja egzaminu. Sprawdź, czy zdasz!

egzaminu ustny b2

Rozgrzewka

Opracujemy wspólnie najczęściej zadawane przez egzaminatorów pytania, tak żebyś zrobił/a to pierwsze dobre wrażenie! *Niejeden egzamin skończył się na rozgrzewce, która teoretycznie nie jest a oceniana, a jednak.

Streszczanie tekstu

Na 99,9% pierwszym pytaniem do wylosowanego zestawu będzie: What is the text about? Najważniejsza i z pewnością najbardziej stresująca część egzaminu, bo czytasz tekst pod presją czasu, starasz się jak najwięcej zapamiętać, a tutaj już musisz streścić krótki tekst na krótszy! Starasz się mówić dużo… płynnie i najlepiej bezbłędnie, używając przy tym wyszukanego słownictwa na poziomie B2. Don’t panic! Pokażę Ci co i jak ;).

Pytania do tekstu

A będzie ich na pewno kilka. O co najczęściej pytają? Co zrobić, gdy nie zrozumiem pytania? O czym pamiętać, by dodatkowo zapunktować? – Czy możesz się do tego jakoś wcześniej przygotować? TAK, i zrobimy to razem.

LUKI

Rozwiążesz przykładowy zestaw egzaminacyjny na luki: 10 zdań z różnymi typami luk. Zobaczysz, co Cię czeka! 

egzaminu ustny b1

Rozgrzewka

Opracujemy wspólnie najczęściej zadawane przez egzaminatorów pytania, tak żebyś zrobił/a to pierwsze dobre wrażenie! *Niejeden egzamin skończył się na rozgrzewce, która teoretycznie nie jest a oceniana, a jednak.

FUNKCJE JĘZYKOWE

To już jest częściowo do wykucia na pamięć. Na konwersacjach omówimy sobie typy funkcji językowych, które pojawiają się na egzaminie. A na wynos otrzymasz ode mnie listę opracowanych funkcji językowych.

OPIS OBRAZKA

Twoja wypowiedź powinna mieć tutaj określoną strukturę, typowe dla opisu obrazka słownictwo i flow*Pamiętaj, że im więcej Ty mówisz, tym oni mniej zadają pytań. To dobra strategia! 😀

PYTANIA O WSZYSTKO

W tej części egzaminatorzy nawiązują jeszcze często do obrazka albo już przeskakują do pytań o Twoje zainteresowania, pracę, sposoby na spędzenie czasu wolnego itd. Zależy. Ważne jest to, by nie mówić cały czas tylko I think. I think. I think. Zadbamy o to by Twoje słownictwo było bardziej zróżnicowane, wpleciemy kilka fancy stałych zwrotów, które możesz użyć zawsze (niezależnie od kontekstu) i przygotujemy wcześniej, co się da! 😉

tak to wygląda od środka!:)

opinie o konwersacjach ze mną:

KażdA 1 lekcja online to:

EGZAMIN ustny B2

 • symulacja egzaminu ustnego
 • 45 minut konwersacji online
 • przećwiczenie 3 zestawów egzaminacyjnych [tekst] (których nie ma w kursie Ustny na Luzie - zestawy)
 • rozwiązanie zestawu egzaminacyjnego na luki [10 zdań]
 • paczka zwrotów, które uratują Ci życie na egzaminie na wynos! (streszczanie tekstu, emergency situations, szablon wypowiedzi)
 • dodatkowe tipy i hinty!
 • bezstresowa atmosfera i wyrozumiała prowadząca, czyli ja!

egzamin ustny b1

 • symulacja egzaminu ustnego
 • 45 minut konwersacji online
 • przećwiczenie każdej z części egzaminu (rozgrzewka, funkcje językowe, opis obrazka i część z pytaniami)
 • paczka zwrotów, które uratują Ci życie na egzaminie na wynos! (lista opracowanych funkcji językowych, zwroty do opisu obrazka, emergency situations)
 • dodatkowe tipy i hinty!
 • bezstresowa atmosfera i wyrozumiała prowadząca, czyli ja!

Wybierz pakiet lekcji

na miarę swoich potrzeb i widzimy się już online!

Sprawdzam!

75 ZŁ

1 lekcja (45 minut)

CHĘTNIE POĆWICZĘ!

145 zł

2 lekcje ( 2 x 45 minut)

MUSZĘ TO ZDAĆ!

350 ZŁ

(5 lekcji x 45 minut)

*Liczba miejsc ograniczona.
*Jeśli wykupisz pakiet kilku lekcji, na każdą lekcję umawiamy się oddzielnie.
*Jak tylko wykupisz pakiet swoich marzeń, napisz do mnie TUTAJ, a wyślę Ci listę terminów do wyboru i widzimy się już na konwersacjach online:)